google-site-verification: google71824fed87a2f1e4.html

فروش طرح توجیهی، راه اندازی مزرعه، مشاوره وکار آفرینی عنکبوت

-عنکبوت گرگی

این عنکبوت ها به هر دو رنگ خاکستری و قهوه ای هستند. سم آنها ممکن است باعث مرگ قربانی نشود اما همانند تمامی عنکبوت های دیگر، ایجاد عفونت خواهد کرد. اگر شخصی توسط یک عنکبوت گرگی گزیده شود هرگز نباید محل زخم را ببندد و به جای این کار باید بر روی زخم ، یخ گذاشته شود . در حدود ۱۲۵ گونه مختلف عنکبوت گرگی در ایالات متحده و ۵۰ گونه دیگر در اروپا یافت می شوند.

-عنکبوت پشت قرمز

این عنکبوت در استرالیا یافت می شود. نیش این عنکبوت ها برای بچه ها و افراد مسن می تواند کاملا کشنده باشد . ظاهر آنها شباهت زیادی به عنکبوت بیوه سیاه دارد و می توان آنها را در مناطق شهری و نیز در مناطق روستایی مشاهده کرد. بیشترین تعداد گاز گرفتگی توسط عنکبوت های پشت قرمز در فصل تابستان گزارش می شود. علائم شامل درد، تعرق، استفراغ وضعف عضلانی است.

فروش طرح توجیهی، راه اندازی مزرعه، مشاوره وکار آفرینی عنکبوت

-عنکبوت موشی

عنکبوت موشی یکی از عنکبوت های بسیار سمی در جهان به شمار می رود. این عنکبوت ها تقریبا در حوالی هر کشور و منطقه ای که تصور کنید زندگی می کنند. عنکبوت موشی ماده به رنگ سیاه و عنکبوت نر به رنگ قهوه ای تیره یا سیاه با سر قرمز رنگ است. سم این عنکبوت ها شباهت زیادی به عنکبوت قیف ساز شبکه ای دارد و می تواند علائمی چون استفراغ، بی حسی عضلات صورت و افتادگی پلک و حتی مشکلات تنفسی و فرو رفتن در اغما را به همراه داشته باشد. این عنکبوت ها حالتی بسیار تهاجمی دارند و در زمان احساس خطر به سرعت حمله می کنند.

-عنکبوت قیف ساز شبکه ای

عنکبوت قیف ساز شبکه ای در کشور استرالیا و در نزدیکی شهر ملبورن زندگی می کند. نیش این عنکبوت بسیار خطرناک است و می تواند علائم وحشتناکی را در عرض ۱۰الی ۱۵ دقیقه نمایان سازد. یکی از علائم مرتبط می تواند ایجاد اشکال در تنفس و یا فرورفتن به حالت کما باشد. علائم خفیف تر شامل تب و لرز، استفراغ، بی حسی در ناحیه لب و دهان و افتادن پلک باشد .

-عنکبوت بیوه ی سیاه

نام علمی عنکبوت بیوه سیاه، لاترودکتوس هسپروس  است. با اینکه بیشتر این عنکبوت ها به رنگ سیاه هستند اما برخی ازآنها به رنگ قهوه ای دیده می شوند. عنکبوت های ماده، شکلی شبیه به ساعت شنی به رنگ قرمزبر روی بطن خود دارند. این عنکبوت ها به مناطق گرم علاقه خاصی دارند و در مناطق بیابانیایالات متحده به خوبی سازگاری یافته اند. با اینکه عنکبوت ماده معمولا مقداری سم درهر گاز گرفتگی به بدن قربانی تزریق می کند اما فقط تزریق ۱ % از کل سم این جانور برای کشتن یک انسان کافی است.

-عنکبوت گوشه نشین قهوه ای

این عنکبوت، بومی ایالات متحده آمریکاست و ظاهری کاملا بی خطر دارد اما می تواند به شدت برای انسان خطرناک باشد. گوشه نشین قهوه ای تمایل دارد که در مکان های تاریک همانند داخل جعبه ها، زیر اثاثیه منزل و اطراف کتاب ها پنهان شود. علائم گزیدگی توسطاین عنکبوت شامل قرمز شدن و تورم اطراف محل گزش تهوع، استفراغ و تب و لرز است.

 

فروش طرح توجیهی، راه اندازی مزرعه، مشاوره وکار آفرینی عنکبوت

-عنکبوت آتراکس روبوستوس

نام دیگر این جاندار عنکبوت قیفی سیدنی است که می‌توان آن را در شعاع 100 کیلومتری سیدنی و نیو ساوث ‌ولز یافت. بدن این عنکبوت شفاف و درخشان بوده و معمولا رنگ‌های تیره در آن دیده می‌شود. آتراکس روبوستوس یا همان عنکبوت قیفی سیدنی از سال 1981 تا کنون جان 14 نفر را گرفته است .

-عنکبوت سرگردان برزیلی

این موجود که از آن به عنوان عنکبوت موز هم یاد می شود، در سال ۲۰۰۷ به عنوان سمی ترین عنکبوت جهان در کتاب رکوردهای جهان به ثبت رسید. تنها ۰.۰۰۶ میلی گرم از زهر این عنکبوت برای کشتن یک موش کافی است. این عنکبوت ها به دلیل سرگردان بودنشان نیز بی نهایت خطرناکند. با وجود اینکه سم این حیوان کاملا کشنده است، اما برای آسیب رساندن به انسان،باید میزان قابل ملاحظه ای از این سم به بدن فرد قربانی تزریق شود .

فروش طرح توجیهی، راه اندازی مزرعه، مشاوره وکار آفرینی عنکبوت

پرورش عنکبوت,spider farm,

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!