کار آفرینی، کسب درآمد از عقرب، مار

مشاوره و راه اندازی پرورش مار ،سمی ترین ، کشنده ترین ، خطرناک ترین و مرگبار ترین جانوران جهان را نام ببرید 09198000513

در ابتدا باید گفت مار یک راه پردآرمد در کشور ایران می باشد که شرکت سرزمین سبز بند پایان در این زمینه تخصص و مهارت کامل در زمینه مشاوره وراه اندازی را دارد.

-سمی ترین ، کشنده ترین ، خطرناک ترین و مرگبار ترین جانوران جهان

مار آبی بلچر

یک میلی گرم از سم این مار قادر است 1000 انسان سرحال را از پا دیر بیاورد و در کشتن بسیار استاد است. این مار اگر تنها یک چهارم از مقدار سم خود را وارد بدن کند بدون شک آن فرد در کمتر از یک دقیقه می میرد. ماهیگیرها و غواصان اصلی ترین قربانی های این مار بسیار سمی هستند. این مار بیشتر در منطفه شمالی استرالیا و البته جنوب شرق آسیا دیده شده است.

-مار قهوه ای شرقی

نها یک چهارده هزارم از یک اونس ( ۳۱/۱۰۳۵ گرم) سم این مار به راحتی هر انسان را از پا در می آورد. این مار قهوه ای دارای بدنی بسیار سخت است به راحتی نمی میرد از این رو هر جایی می تواند زندگی کند. جانورشناسان محل اصلی زندگی این مار را استرالیا و آسیا اعلام کرده اند. سرعت این مار بسیار بالاست و به راحتی می تواند خود را به یک انسان در حال دویدن با سرعت متوسط برساند .  تنها نصف نیش این مار کافی است تا یک انسان پس از چند دقیقه جان خود را از دست بدهد. این مار به حرکت و جنبش حساس است .

-تایپن

این مار سمی دارد که تنها یک بار نیش زدن آن می تواند 12 هزار حیوان در اندازه های یک گوسفند را از پا در بیاورد. سم این مار به گونه ای عمل می کند که هیچ چیزی قادر به جلوگیری از آن نیست زیرا به سرعت با جریان خون مخلوط شده و تمامی رگ هایی را که از آن عبور می کند را می بندد، سپس به قلب رسیده و همانجا قلب را از کارمی اندازد. این مار از دسته مارهای مامبای سیاه به شمار می آید.

Inland Taipan

یکی از سمی ترین و ترسناک ترین مارهای ساکن در خشکی است . بیشترین مقدار سم ثبت شده از یک نیش این مار ، معادل ۱۱۰ میلی گرم است که برای کشتن ۱۰۰ انسان بالغ و ۲۵۰,۰۰۰ موش کافی است. زهر آن ۴۰۰ برابر سمی تر از زهر یک مار کبرای عادی است. زهر آن در مدت ۴۵ دقیقه یک انسان را از پا درمی آورد . خوشبختانه رفتار این مار پرخاشگرانه نیست و اگر کاری به کارش نداشته باشید خطری شما را تهدید نمی کند. به همین دلیل تا کنون مرگ انسانی بر اثر سم این مار به ثبت نرسیده است .

-سلطان علفزار

یکی از سمی ترین مارهای دنیا، ماری به نام ، بوش مستر است . این مار می تواند به طول سه و در بعضی از مواقع به چهار متر برسد و این ویژگی آن ها را به بزرگترین مارهای افعی در دنیا تبدیل می کند. زیستگاه اصلی این مار در آمریکای جنوبی است و البته در منطقه کاستاریکا از این مار بسیار می ترسند.نیش این مار به قدری زهرآگین است که می تواند 1650 موش را با یک بار نیش زدن از پای در آورد و همچنین نیش این مار می تواند یک انسان را نیز بکشد. طبق تحقیقات این مار با هر بار نیش زدن 400 میلی گرم زهر وارد بدن قربانی می کند.

-افعی موکتی

افعی موکتی یکی از زهر آلودترین مارها است. این مار می تواند تا 75 سانتی متر رشد کند و همچنین زیستگاه آن نیز در آفریقا و خاورمیانه است. این افعی در زمان خطر از خودش صدای زیری ایجاد می کند و همچنین نوع حرکت آن نیز به حرف S انگلیسی شبیه است. یک نیش “افعی موکتی” می تواند دو انسان و 3300 موش را از پا در آورد . افعی موکتی در هر بار نیش زدن 20 میلی گرم زهر به بدن قربانی وارد می کند.

کار آفرینی، کسب درآمد از عقرب، مار

-ببر مار

پوست راه راه این مار و رنگ های زرد و مشکی آن باعث شده است تا به این نام مشهور شود. ببر مار در منطقه جنوب استرالیا و تاسمانیا زندگی می کند و به عنوان یکی از خطرناکترین مارهای دنیا شناخته می شود. این مار می توان تا دو متر رشد کند. هر بار نیش این مار 112 میلی گرم زهر وارد بدن می کند با سمی کشنده که حداقل در ۳۰ دقیقه و حداکثر در ۲۴ ساعت باعث مرگ می شود و می تواند 8 انسان و 13333 موش را بکشد. این اعداد واقعا وحشتناک هستند و هیچکس دوست ندارد نزدیک این مار شود.

-افعی سر نیزه ای طلایی

کشنده‌ ترین مار جهان در جزیره‌ای واقع در 32 کیلومتری آن سوی سواحل سائو پائولوی برزیل سکنی گزیده و زهر آن می‌تواند گوشت انسان را ذوب کند . این جزیره که جزیره مار لقب گرفته، تنها نقطه ی جهان است که مار افعی  ملقب به خائن سرنیزه‌ ای طلایی در آن زندگی می‌کند. این مار، مرگبار ترین مار جهان است.

-مار زنگی پشت الماسی

مار زنگی پشت الماسی به عنوان سمی ترین مار آمریکای شمالی شناخته می شود. مارزنگی به هنگام حمله می تواند تا ۲/۳ طول بدنش جهش کند. سم این مار برای انسان کشنده است و اگر بعد از گزیدگی پادزهر به موقع استفاده شود ، احتمال مرگ را تا ۴ درصد کاهش می دهد .

-مار قاتل

زیستگاه این مار در استرالیا و گینه نو واقع شده است.خوراک غالب این مار سایر مارهاست ،  به دلیل جثه کوتاه و سر مثلثی شکل ، این مار شباهت زیادی به افعی ها دارد . مار قاتل با هر بار نیش زدن ، بین ۴۰ تا ۱۰۰ میلیگرم سم وارد بدن قربانی خود می کند .سم این مار نروتوکسین نام دارد و اگر وارد بدن انسان شود ، در ۶ ساعت شخص مبتلا را از پای در می آورد .

-کبرا ی فیلیپینی

از میان تمامی کبرا ها ، کبرا ی فیلپینی مرگبار ترین سم را دارا می باشد که قادر است از طریق نیش هایش آن را تا ۳ متر به هوا پرتاب کند. سم این مار نروتوکسینی هست که باعث از کار افتادگی قلب و سیستم تنفسی بدن می شود؛ این سم در مدت ۳۰دقیقه انسان را از پای در بیاورد.

-مامبای سیاه

مامبای سیاه درازترین مار زهری آفریقا  می باشد. نام گذاری سیاه به دلیل رنگ تیره داخل دهان آن می باشد. سریع ترین مار در جهان با سرعتی در حدود  ۵٫۴ متر بر ثانیه ( معادل با ۱۶ تا ۲۰ کیلومتر بر ساعت ) بوده و مقدار سمی که این مار با هربار گزش وارد بدن قربانی خود می کند  می تواند یک انسان را در کمتر از ۳۰ دقیقه بکشد .گزش این مار باعث درد در محل گزش ، سوزش در ناحیه دهان و بینی  ، سرگیجه و تب و در نهایت مرگ می شود.

blue krait

زیستگاه این مار جنوب شرقی آسیا و اندونزی می باشد.سم این مار به قدری کشنده است که اگر انسانی را بگزد و بلافاصله هم از پادزهر استفاده شود ، باز هم احتمال زنده ماندن ۵۰ درصد بیشتر نیست. این مار بیشتر فعالیت خود را در طول شب انجام می دهد و بسیار تندخو است زیرا به همنوعان خود هم رحم نمی کند و می تواند به راحتی هر مار دیگری را نیز شکار کند . سم این مار 16 برابر سمی تر از مار کبری است.

-شاه کبرا

این موجود طویل ترین مار زهرآگین جهان است که تا ۵.۶ متر رشد می کند و به  خورنده ی مارها مشهور است ، زیرا این مار هم نوعان خود را می خورد. یک گاز این مار می تواند ظرف مدت ۱۵دقیقه موجب مرگ یک انسان بالغ سالم شود. این مار حتی می تواند یک فیل بزرگ آسیایی را ظرف ۳ساعت از پا درآورد البته اگر یکی از قسمت های حساس حیوان مانند خرطوم را گاز بگیرد. زهر این مار سمی تر از دیگر مارها نیست بلکه شاه کبرا قادر به تزریق حجم بیشتری از زهر (بیش از ۶۰۰ میلی گرم) به بدن قربانی خود است.

مار خشمگین

این خزنده اغلب به عنوان مار خشمگین  شناخته می شود و نیش آن می تواند یک انسان را در کمتر از یک ساعت بکشد. این مار یکی از کشنده ترین مارهای روی کره زمین است. سم فلج کننده آن باعث خونریزی در رگ های خونی و بافت های عصلانی می شود .

-مار دریایی حلقه سیاه

بسیاری معتقدند این مار آبی ، سمی ترین مار دنیا می باشد. گفته شده است که نیش این مار  صد برابر کشنده تر از هموطن خود (مار خشمگین) است. اما خوشبختانه این مار بومی اقیانوس هند و اقیانوس آرام است و به ندرت دیده شده است که انسانی را نیش بزند .

کار آفرینی، کسب درآمد از عقرب، مار

مار بومسلنگ

جانور بسیار خطرناک دیگری که در صحرای آفریقا یافت می شود مار بومسلنگ است. سم این مار مهلک به گونه ای است که از محل گزیدگی خون لخته نمی شود و به این ترتیب شخص از شدت خونریزی ممکن است جان خود را از دست بدهد و یا بیهوش شود .

-مار مرجانی

این مار از تیره مار کبری بوده و در بیابان های مکزیک و آمریکای جنوبی دیده می شود .  این مارها به خاطر اندازه کوچکشان به سختی دیده می شوند و بنابراین خصوصا در شبها خیلی باید در موردشان احتیاط کرد.  سم آنها یک سم عصب گرای قوی است که می تواند سیستم عصبی مرکزی را فلج کند.

مشاوره و راه اندازی پرورش مار ،سمی ترین ، کشنده ترین ، خطرناک ترین و مرگبار ترین جانوران جهان را نام ببرید 09198000513

آموزش پرورش مار,طرح پرورش خزندگان,طرح توجیهی پرورش تمساح

ببر مارخطرناک ترین و مرگبار ترین جانوران جهانسمی ترینشاه کبراکشنده ترینمار آبی بلچرمار افعی موکتیمار خشمگینمار زنگی پشت الماسیمار قاتلمار قهوه ای شرقیمار مامبای سیاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!