فروش پودر صدف ؛ فروش صدف ، فروش انواع صدف دریائی ، پودر دریایی :

فروش پودر صدف ؛ فروش صدف ، فروش انواع  صدف دریائی ، پودر دریایی :

 

کاربرد پودر صدف در تهیه تغذیه خوراک دام و طیور استفاده چشمگیری دارد که در مصارف کارخانجات تهیه خوراک دام و طیور و آبزیان مورد استفاده قرار میگیرد.ریزترین اندازه پودر صدف بنام سایز پودری میباشد و یا به اسم  دیگر آ ردی نیز میشناسند .که در کلیه گاوداری ها شیری و گوشتی و پرواری و کارخانجات مکمل سازی و داروسازی جهت تامین کلسیم جیره مورد استفاده میباشد.

 

 

کلسیم یکی از عناصر معدنی بسیار ضروری در تامین نیازهای بیولوژیکی و تشکیل استخوان و پوسته تخم مرغ در طیور می باشد. بطور متوسط روزانه به مقدار ۷-۳۰ گرم از کل کلسیم موجود در بدن یک مرغ تخم گذار صرف تشکیل پوسته ی یک عدد تخم مرغ می شود. کلسیم مورد نیاز طیور از منابع مختلف غیر معدنی و معدنی بدست می آید،که همواره در فرمولاسیون خوراک دان آنها استفاده می شود. از منابع غیر معدنی تامین کلسیم می توان به پودر یونجه، پودر استخوان و از منابع معدنی آن می توان به فسفات کلسیم، صدف و کربنات کلسیم اشاره نمود ،که در این میان کربنات کلسیم به جهت داشتن سطح پایینی از فلوئور از اولویت بالاتری در میان سایر منابع تامین کلسیم برخوردار است. استفاده از کربنات کلسیم در سطح وسیعی در صنعت مرغداری رایج شده و مرغداران از آن بعنوان اصلی ترین منبع کلسیم جیره دان استفاده می نمایند.

صدف معدنی با دارابودن ۵/۳۷ ۴۰ درصدکلسیم خالص که در آزمایشگاه های معتبر کشور تأیید شده جهت تامین کلسیم جیره دام و طیور مورد استفاده قرار می گیرد که بهترین جایگزین برای صدف دریایی و سنگ کربنات می باشد.

صدف معدنی به علت فسیل شدن عاری از هر گونه آلودگی و ناخالصی می باشد و درصدقابل جذب کلسیم آن خیلی بیشتر از دیگر منابع تأمین کننده کلسیم است و بنابه درخواست متقاضیان عزیز به سه سایز مختلف به شرح ذیل عرضه می گردد:

سایز ۱ ۰ میلیمتر جهت مصارف کارخانجات خوراک دام و طیور و دامداری ها

سایز ۳ ۱ میلیمتر جهت مصارف فارم های گوشتی

سایز ۵ ۳ میلیمتر جهت مصارف فارم های تخمگذار، اجداد و مادر

موارد مصرف

نقش کلسیم صدف معدنی در تشکیل پوسته تخم مرغ:

مقدار کلسیم هر تخم مرغ حدود ۲/۲ -۲ گرم است، بنابراین هر مرغ علاوه بر مقدار کلسیمی که از جیره دریافت می کند حدود ۰/۲ تا ۰/۴ گرم کلسیم از استخوانهای خود می گیرد و این امر شب هنگام یعنی موقعی که مرغ غذا نمی خورد و عمل آهکی شدن (تشکیل پوسته سخت تخم مرغ) ادامه دارد انجام می پذیرد. اگر به جای کربنات کلسیم خرد شده صدف مصرف شود، کیفیت پوسته افزایش پیدا می کند، زیرا صدف در مدت ۲۴ ساعت کلسیم مورد نیاز را تأمین می کند. جذب کلسیم به میزان ۱۰۰ میلی گرم در ساعت و در طول ۲۴ ساعت سبب می گردد که مرغ روزانه ۴/۲ گرم کلسیم در بدن خود نگه دارد که این مقدار اندکی بیشتر از ۲/۲ – ۲ گرم کلسیم مورد نیاز جهت تولید و تشکیل یک پوسته خوب است.

 

مزایای پودر صدف برای دام و طیور و آبزیان

استخوان سازی و انعقاد خون دام و طیور به ویژه در گاوهای شیری و مرغ های تخمگذار
افزایش تخمگذاری در طیور و تأثیر در تشکیل و استحکام پوسته تخم مرغ (برای تشکیل پوسته تخم مرغ بطور متوسط به مقدار ۳۰-۷ گرم کلسیم در روز مورد نیاز بدن طیور است.)
افزایش قدرت شیردهی و بهبود وضعیت و کیفیت چربی شیر تولیدی در دام
درصد کلسیم قابل جذب بیشتر در دام و طیور (جذب سریع و دفع دیرهنگام)
راحتی بلع و هضم و عدم آسیب رسانی به گلوی طیور
افزایش وزن در دام و طیور
افزایش سطح ایمنی بدن دام و طیور
افزایش میزان تأثیرپذیری واکسیناسیون
کمترین احتمال آلودگی میکروبی و ایجاد بیماری
کاهش میزان ضریب تبدیل غذایی
میزان بالاتر کربنات کلسیم در پودر صدف فسیلی
کمترین باندینگ و ناخالصی در کربنات کلسیم فسیلی
کمترین میزان اختلال در درصد فسفر بالانس کلسیم با توجه به میزان درصد فسفر موجود در آن
کاهش میزان مصرف کربنات کلسیم فسیلی نسبت به کربنات کلسیم رسوبی
صد در صد طبیعی بدون هیچ گونه آلودگی شیمیایی یا زیستی

خوراک آبزیان و در عین حال ضد عفونی کننده کف و بدنه استخرهای ماهی

 

فروش صدف ، فروش پودر صدف ، فروش پودر صدف دریایی ، فروش کلیسیم خالص ، فروش ، کربنات کلسیم ، کربنات کلسیم ، فروش کلسیم صدف معدنی ، فروش کربنات کلسیم خرد  شده ،

فروش پودر صدف برای دام و طیور،  فروش پودر صدف برای پرندگان زینتی، فروش پودر صدف برای حیوانات ، فروش پودر صدف برای آبزیان  فروش صدف عمده ، فروش صدف حرارت دیده ، فروش صدفه دانه ای ، فروش صدفه بسته بندی شده ، فروش شده  آسیاب شده ، فروش انواع صدف ، فروش صدف ریز ، فروش صدف  درشت ، فروش صدف متوسط  

about author

antidote

antidote2014@gmail.com

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!