فروش طرح توجیهی، راه اندازی مزرعه، مشاوره و کار آفرینی گانودرما
پیشینه
گانودرما لوسیدوم (Ganoderma lucidum) یک داروی طبیعی است که به دلیل اثر ثابت شده‌ای که روی سیستم ایمنی بدن دارد، به طور گسترده توسط پزشکان و طبیبان سنتی در آسیا تجویز و استفاده می‌شود. محققان آزمایشگاهی و تعداد انگشت‌شماری از کارآزمایی‌های پیش‌بالینی گزارش کرده‌اند که گانودرما لوسیدوم حاوی مواد ضدسرطانی و تقویت کننده سیستم ایمنی است. امروزه تعداد افرادی که از این ماده به‌عنوان یک مکمل درمان در درمان سرطان استفاده می‌کنند در حال افزایش است. این درحالی است که هنوز یک مطالعه مروری نطام‌مندی که به بررسی سودمندی گانودرما لوسیدوم در درمان سرطان پرداخته باشد، وجود ندارد.
اهداف
این مطالعه جهت ارزیابی بالینی اثر گانودرما لوسیدوم بر بقای طولانی‌مدت، پاسخ تومور به درمان، عملکرد سیستم ایمنی و کیفیت زندگی بیماران مبتلا به سرطان و همینطور ارزیابی عوارض جانبی آن طراحی شده است.
فروش طرح توجیهی، راه اندازی مزرعه، مشاوره و کار آفرینی گانودرما
فروش طرح توجیهی، راه اندازی مزرعه، مشاوره و کار آفرینی گانودرما
سالانه با تعداد افزایش یابنده‌ای از بیماران مبتلا به سرطان مواجه هستیم. بدخیمی‌ها بزرگترین علل مرگ‌ومیر در بسیاری از جمعیت‌ها هستند. افرادی که بیماری سرطان برای آنها تشخیص داده می‌شود، برای مبارزه با آن به هر دارو یا کاری که ممکن است در متوقف کردن پیشرفت بیماری یا کم کردن عوارض شیمی‌درمانی و رادیوتراپی، اثرگذار باشد، روی می‌آورند. گانودرما لوسیدوم دارویی است که توسط طب سنتی چینی (TCM) به منظور تقویت سیستم ایمنی تجویز می‌شود. در مطالعات مروری مقالات و تحقیقات بالینی هم گزارشاتی مبنی بر اینکه گانودرما لوسیدوم می‌تواند به عنوان یک ضدتومور مفید واقع شود، وجود دارد اما این اطلاعات پراکنده است و برای اعلام نظر قطعی نیاز به مطالعات نظام‌مندی وجود دارد. مطالعه مروری ما، شامل 5 RCT مرتبط می‌شد. 373 بیمار در آن شرکت داشتند. برای بررسی داده‌های موجود متاآنالیز طراحی شد. نتایجی که نهایتا حاصل شد، این بود که بیمارانی که از داروی گانودرما لوسیدوم استفاده کرده بودند، 1.27 بار بیشتر از کسانی که از آن استفاده نکرده بودند، به شیمی‌درمانی / رادیوتراپی ضدسرطان پاسخ داده بودند. البته گزارشی دال بر اینکه این دارو در صورت مصرف به تنهایی بتواند چنین نتایجی را ایجاد کند، وجود نداشت. به علاوه، داروی گانودرما لوسیدوم با افزایش درصد لنفوسیت‌های CD3؛ CD4 و CD8 می‌تواند سیستم ایمنی را تقویت کند. همچنین سلول‌های کشنده (NK-cell) که وظیفه دفاع از بدن را در برابر عوامل بیگانه دارند نیز تا حدودی افزایش می‌یابند. افراد گیرنده گانودرما لوسیدوم کیفیت زندگی بالاتری نسبت به گروه کنترل داشتند. تعداد کمی از بیماران دچار عوارض جانبی ناچیزی شدند که شامل تهوع و بی‌خوابی بود.
گانودرما یا همان قارچ گانودرما چیست ؟!
قارچ  reishi یا همان قارچ گانودرما که به قارچ لینگجی نیز معروف است یک محصول است که فقط در مناطق گرم و مرطوب می روید .
در سالهای پیش و ایام قدیم این قارچ در علم پزشکی یونان و کتاب شفا ابوعلی سینا تحت عنوان قارچ وحشی آمده است .
در قارچ، مولکول های متعددی از جمله تریترپروئید، پلی ساکارید و پپتیدوگلیکان ها وجود دارد که ممکن است مسئول اثرات بهداشتی آن باشد .
در حالی که بسیاری از افراد قارچ های خود را تازه می خورند، معمولا از قارچ گانودرما در  فرم های پودر قارچ یا عصاره هایی که حاوی مولکول های خاصی هستند استفاده می شود.

 

فروش طرح توجیهی، راه اندازی مزرعه، مشاوره و کار آفرینی گانودرما

آموزش پرورش قارچ گانودرما لوسیدوم,Ganoderma lucidum

Ganoderma lucidumreishiآموزش پرورش قارچ گانودرماارزش دارویی گانودرمابسته بندی قارچ گانودرماپرورش قارچ گانودرماتهیه قارچ گانودرماچای گانودرماخواص قارچ گانودرماخواص گانودرمادرمان دیابت و بیماری ام اسدرمان سرطان با گانودرماراه اندازی مزرعه پرورش قارچ گانودرماسرمایه گذاری قارچ گانودرمافروش پودر گانودرمافروش جزوه ی آموزشی قارچ گانودرمافروش طرح توجیهی پرورش قارچ گانودرمافروش طرح قارچ گانودرمافروش عصاره گانودرمافروش قارچ ریشیفروش قارچ گانودرما لوسیدومفروش کمپوست گانودرمافروش لوازم پرورش قارچ گانودرماقارچ گانودرماقهوه گانودرماگرفتن مجوز قارچ گانودرمامحصولات و کشت قارچ گانودرما در ایرانوام قارچ گانودرما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    error: Content is protected !!