فروش طرح توجیهی، راه اندازی مزرعه، مشاوره و کار آفرینی گانودرما

چای گانودرما چیست؟
چای گانودرما یا چای ریشی، چایی که از قارچ‌های خشک و یا پودر شده گانودرما (ریشی) که دارای نام علمی Ganoderma lucidum است تهیه شده است. این قارچ‌ها در جنگل‌ها و در چین و بسیاری از نقاط جهان رشد می‌کند، ولی به خاطر خواص کاربردی تغذیه‌ای و ویژگی‌های مؤثر دارویی و تأثیر بر سلامت افراد مصرف کننده، کشت می‌شود.
به خاطر تلخی و نداشتن طعم مطبوع، این قارچ چندان از نظر خوراکی و استفاده در غذا‌های مختلف محبوب نیست، اما اگر این مواد می‌توانند به همراه چای، قهوه و یادمنوش‌های گیاهی مصرف شوند. برای تهیه چای گانودرما بهتر است که از قارچ‌های گانودرمایی که دارای رنگ سرخ هستند استفاده کنید، چون این قارچ‌ها دارای ترکیبات مؤثر و فعال و دارای سطح بالایی از موادی نظیر بتاگلوکان، پلی ساکارید‌های محلول در آب و جدای از موارد فوق تری ترپن‌ها هستند که همگی آن‌ها دارای اثرات آنتی اکسیدانی بوده و بالطبع دارای قدرت تحریک سلامت هستند.
مزایای بهداشتی ناشی از مصرف چای گانودرما
به طور کلی فواید ناشی از مصرف چای گانودرما عبارت از اثر آن در پیشگیری از ابتلای به سرطان، تقویت سیستم ایمنی بدن، کمک به کاهش فشار خون و بهبود فرایند کاهش وزن و موارد دیگر است.
تقویت سیستم ایمنی
این چای پرخاصیت باعث تحریک و بهبود کارایی سیستم ایمنی شده و با توجه به خواص آنتی باکتریال و آنتی وایرال باعث کاهش احتمال ابتلای به عفونت به خصوص عفونت در دستگاه گوارش و روده خواهد شد.
کاهش و کنترل بیماری فشار خون
در مطالعات مختلفی که در آن خواص قارچ گانودرما بررسی شده است، نشان داده شده که مواد تشکیل دهنده آن در کاهش و کنترل فشار خون و متعاقب آن پیشگیری از ابتلای به تصلب شرایین (آترو اسکلروزیس)، حملات قلبی و سکته قلبی نقش موثری دارد.

فروش طرح توجیهی، راه اندازی مزرعه، مشاوره و کار آفرینی گانودرما

پیشگیری از سرطان
ترکیبات آنتی اکسیدانی که در این ماده غذایی وجود دارد با توجه به خواص مؤثر خود می‌تواند رشد تومور در بدن افراد مصرف کننده را متوقف و در نتیجه باعث پیشگیری در ابتلای به سرطان می‌شود.
کمک به فرایند کاهش وزن
چای گانودرما با توجه به ویژگی‌های خود می‌تواند باعث تحریک هضم و در نتیجه بهبود در کارایی متابولیسم و در نتیجه جذب مواد مغذی شده و در نهایت به هرچه بهتر بودن رژیم غذایی و کاهش وزن در شما کمک خواهد کرد.
سم زدایی هرچه بیشتر بدن
با توجه به خاصیت سم زدایی از طریق افزایش ادرار و پیشگیری از جذب و ذخیره مواد نامناسب در بدن چای گانودرما، عنصری مؤثر برای سم زدایی مؤثر خطرناک از خون و کبد است.
آلرژی
خواص بهبود دهنده کارایی سیستم ایمنی، به جز بالابردن ضریب امنیت بدن، در کاهش حساسیت و آلرژی نقش موثری دارد.
اثرات جانبی ناشی از مصرف چای گانودرما
جدای از خواص موثری که این ماده غذایی و چای آن برای بدن به ارمغان خواهد آورد، ممکن است باعث حساسیت و ایجاد عوارضی جانبی در بدن فرد مصرف کننده شود. از جمله این عوارض محتمل خشکی دهان، گلو، سینوس‌ها و همچنین التهاب معده و وجود خون در مدفوع شخص مصرف کننده باشد.

فروش طرح توجیهی، راه اندازی مزرعه، مشاوره و کار آفرینی گانودرما

آموزش پرورش قارچ گانودرما لوسیدوم,Ganoderma lucidum

Ganoderma lucidumreishiپرورشآموزشآموزش پرورش قارچ گانودرماآموزش و راه اندازیآنالیزاخذ مجوزارزش دارویی گانودرمااشتغالزاییاقتصاد مقاومتیانواع - فروش انواع – تولید و پرورشانواع طرح توجیهیانواع مشاغل پر در آمد پر سود ترین مشاغل دنیابازاریابی انواع محصولاتبسته بندیبسته بندی قارچ گانودرماپرورش قارچ گانودرماتهیه قارچ گانودرماتهیه و تامین لوازم پرورشجزوه آموزشیچای گانودرماخواص قارچ گانودرماخواص گانودرمادرمان دیابت و بیماری ام اسدرمان سرطان با گانودرمادورهای آموزشیراه اندازی مزرعهراه اندازی مزرعه پرورش قارچ گانودرماروش بازار یابیروش پرورشروش پرورش دادنروش حمل و نقلروش فروشروش نگهداریسرمایه گذاریسرمایه گذاری قارچ گانودرماصادرات و وارداتطرح توجیهی کسب و کارطرح های کار آفرینیفروش پودر گانودرمافروش جزوه ی آموزشی قارچ گانودرمافروش طرحفروش طرح توجیهیفروش طرح توجیهی پرورش قارچ گانودرمافروش طرح قارچ گانودرمافروش طرح های اشتغالزاییفروش عصاره گانودرمافروش قارچ ریشیفروش قارچ گانودرما لوسیدومفروش کمپوست گانودرمافروش لوازم پرورش قارچ گانودرمافروش مولد قانونیقارچ گانودرماقهوه گانودرماکار آفرینیگرفتن مجوز قارچ گانودرمالیست مشاغل خانگیمجوز بهربرداریمجوز تولیدمحصولات جانبیمحصولات و کشت قارچ گانودرما در ایرانمشاغل پر بازدهمشاغل پر سودمشاوره تولیدمشاوره سرمایه گذاریمشاوره طرح توجیهینوشتن طرح اقتصادینوشتن طرح توجیهینوشتن مقالهوام قارچ گانودرماوکالت در اخذ مجوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    error: Content is protected !!