فروش طرح توجیهی ،راه اندازی مزرعه،مشاوره و کار افرینی بوقلمون

-تاریخچه پرورش بوقلمون :

بوقلمون بزرگترین و سنگین ترین پرنده خانگی است. برخی مبدا اصلی این پرنده را آمریکای شمالی و مرکزی یاد می کنند  و برخی دیگر مقیمان مکزیکو یعنی سرخپوستان آزتک  و سرخپوستان مایا  را مسئول اهلی شدن بوقلمون ها  می دانند در سال 1581 پس از کشف مکزیک بوقلمون به این کشور وارد شد و سپس در سال 1524 بوقلمون اهلی به انگلستان برده شد و در قرن 16 و 17 مصرف گوشت بوقلمون در انگلستان رونق زیادی گرفت. گوشت بوقلمون به دلیل داشتن چربی و کالری در تغذیه بسیار اهمیت دارد و اهمیت غذایی آن شبیه گوشت گوساله های بسیار کم سن بدون چربی است.

نتیجه تصویری برای بوقلمون

-بوقلمون (Turkey) چیست؟

بوقلمون گونه بزرگی از پرندگان است که از جنس ملیگریس (Meleagris) و بومی آمریکای شمالی می باشد. بوقلمون ها با یک ریش گوشتی که از زیر نوک آویزان و با یک برآمدگی گوشتی که از بالای نوک آویزان است و اسنود (snood)  نامیده می شود، متمایز می گردد. بوقلمون ها بزرگترن پرندگان جنگل های محل زندگی خود هستند. همچون بسیاری دیگر گونه های راسته ماکیان سانان، بوقلمون نر و رنکارنگ تر از بوقلمون ماده می باشد.

تصویر مرتبط

فروش طرح توجیهی ،راه اندازی مزرعه،مشاوره و کار افرینی بوقلمون

فروش طرح توجیهی ،راه اندازی مزرعه،مشاوره و کار افرینی بوقلمون

فروش طرح توجیهی ،راه اندازی مزرعه،مشاوره و کار افرینی بوقلمون

آموزش پرورش اردک,پرورش کبک,بلدرچین ,بوقلمون

آموزش پرورش بوقلمونبسته بندی گوشت بوقلمونپرورش بوقلمونتغذیه بوقلمونجوجه بوقلمونجوجه کشی بوقلمونراه اندازی مزرعه بوقلمونروش جوجه کشی بوقلمونروش سرمایه گذاری بوقلمونسود پرورش بوقلمونصادرات گوشت بوقلمونطرح توجیهی تاسیس واحدصنعتی بوقلمونفروش بهترین نژاد بوقلمون و هزینه های بوقلمونفروش بوقلمونفروش بوقلمون گوشتیفروش تخم بوقلمونفروش جزوه ی آموزشی پرورش بوقلمونفروش طرح پرورش بوقلمونفروش طرح توجیهی بوقلمونفروش طرح صنعتی پرورش بوقلمونفروش گوشت بوقلمونفروش لوازم پرورش بوقلمونگرفتن مجوز بوقلمونهچ تخم بوقلمونوام بوقلمون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!