کار آفرینی، کسب درآمد از عقرب، الاغ

مشاوره و راه اندازی الاغ ،روغن الاغ روجا درمان دیسک کمر رفع گردن درد یا آرتروزمفید است09198000513

در ابتدا باید گفت الاغ  یک راه پردآرمد در کشور ایران می باشد که شرکت سرزمین سبز بند پایان در این زمینه تخصص و مهارت کامل در زمینه مشاوره وراه اندازی را دارد

روغن الاغ روجا درمان دیسک کمر رفع گردن درد یا آرتروز

روغن الاغ

خرید روغن الاغ درمان زود انزالی,خواص روغن الاغی,روغن خر چه خاصیتی دارد,روغن الاغ پوست را شفاف می کند ,فروش روغن درمان روماتیسم,روغن و پماد خر جلوگیری پا درد,فوائد روغن الاغ,رفع چین و چروک پوست صورت,رفع سوختگی و ترک های پوستی

روغن الاغ یا همان روغن خر یکی از شگفتیهای افرینش است که باید خواص باور نکردنی ان را به خوبی بشناسید :

از مهترین فوائد روغن الاغ ( خر ) می توان به درد های عضله ای و یا مفصلی و یا آرتروز کمر درد ،دیسک کمر ،پا درد ،گردن درد و … اشاره کرد:

کار آفرینی، کسب درآمد از عقرب، الاغ

که با زدن این روغن به محل درد آن را تسکین داد و تسکین و درمان انواع دردهای سیاتیک ،درمان درد های ناشی از  همورئید و یا فیستول نیز جز فوائد روغن الاغ ( خر ) می توان اشاره کرد.افرادی که دچار پارگی یا زخم پوستی و عضله ای شده اند با استفاده از این روغن می توانند برای بهبود و تسکین محل زخم و یا شکسته شده استفاده کنند و بعد از بهبود دیگر هیچ اثری از محل زخم برجا نخواهد ماند.

درمان زود انزالی

آقایانی که دچار زود انزالی هستند با استفاده از این روغن دیگر نگران زود انزالی خود نباشند با مالش روزانه حداقل به مدت چند دقیقه بر روی الت مردانه خواص باور نکردنی ان را بهتر درک کنید .از دیگر فوائد این روغن می توان برای ترمیم و درمان محل سوختگی استفاده کرد همچنین محل بخیه زخمروغن الاغ فوائد بسیار زیادی دارد برای مثال : افرادی هستند که قبل از شنا و رفتن به سونا و ماساژ ازروغن الاغ برای ترمیم و حس آرامش دهنده آن استفاده میکنند .همچنین افرادی اعتقاد دارند که روغن الاغ را حتی میتوان برای درمان بواسیر استفاده کرد.در کل هرچه از فوائد این روغن بگیم کم گفتیم

– کاربرد و موارد مصرف پماد الاغ :

زیبایی: کلاژن ساز ،لایه بردار و جوان کننده پوست

رفع چین و چروک های پوست صورت و گردن و  پوست های خشک

 بهترین برطرف کننده ترکهای  بعد از زایمان ، لب ،  چاقی و لاغری و پاشنه پا

 ترمیم جای زخم ، سوختگی ، بخیه ، گوشت اضافه و اسکارهای پوستی

داروئی : درمان زخم ها و کبودی ها ، بریدگی ها ، خراشیدگی های پوست

درمان اگزما ، زخم بستر ، خاصیت آنتی هموروئیدی و جای  نیش حشرات

تسکین دردهای مزمن ناشی از کوفتگی شدید و مفاصل ( کمردرد ،آرتروز ، زانو درد ، رماتیسم ، سیاتیک

بهداشتی : تسریع در بهبود آفتاب سوختگی  وخارش پوست

بهترین روغن برای ماساژ بدن می باشد .

محافظت از پوست (حفظ چربی و رطوبت طبیعی پوست ، درمان خشکی پوست )

-درمان دردهای عضلانی با روغن خر

شما می توانید با استفاده از روغن خر دردهای عضلانی ناشی از بیماری های مفصلی مانند آرتروز و روماتیسم را کاهش داده و درمان نمایید .بنابراین اگر دچار کمر درد ،دیسک کمر ،پا درد ،گردن درد و … می باشد ماساژ مفاصل و عضلاتتان را با روغن خر فراموش نکنید.

-درباره شیر الاغ

به طور شگفت انگیزی، مطالعه ای که تقریباً در یک هزار کودک در اروپا انجام شد، میزان شیوع سرماخوردگی، مشکلات دستگاه تنفسی و عفونت های گوشی با نوشیدن شیر خام تا حدود 30 درصد کاهش یافته است. محققان نتیجه می گیرند که “اگر خطرات سلامتی شیر خام برطرف شود، تاثیرات سلامت عمومی آن با وجود مقدار کمی فرآوری شده اش به جز پاتوژن ها ممکن است بسیار زیاد باشد، مخصوصا برای شیوع بالای عفونت های تنفسی در سال اول زندگی”، “اما” این مقدار خیلی زیاد است.

شیر باید تا 72 درجه سانتی گراد به مدت 15 ثانیه حرارت داده شود تا عوامل پاتوژنی اش مانند سالمونلا، لیستریا و E نابود شود.

در سال گذشته اتفاق غم انگیزی رخ داد و پنج کودک بیمار و یک نفر پس از نوشیدن شیر خام که به عنوان “شیر حمام” فروخته شده بود، جان خود را از دست دادند. این محصولات در ظروف مشابه با شیر معمولی فروخته می شوند و اغلب در کنار شیر معمولی در مغازه ها قرار داده می شوند.

کار آفرینی، کسب درآمد از عقرب، الاغ

-شیر الاغ

 که این شیر برای مصرف انسانی نیست، واضح است که افرادی که شیر حمام را می خرند، از آن برای پر کردن وان ههای حمامشان استفاده نمی کنند.

برای حل این وضعیت، استرالیا در حال حاضر قانونی را تصویب کرده است که به صراحت می گوید “شیر حمام” یا باید پاستوریزه شود و یا یک عامل تلخ کننده داشته باشد، که آن را برای نوشیدن نامناسب کند.

این قانون بطور قابل پیش بینی با حامیان شیر خام مخالف است که می گویند “شما مجاز به سیگار کشیدن و خوردن غذاهای ناسالم هستید، اما به شما اجازه نوشیدن شیر خام را نمی دهند” آن ها می گویند که باید یک آزادی انتخابی وجود داشته باشد. کانادا این آزادی را ندارد، کلا فروش شیر خام ممنوع است.

 فروش شیر تحت صلاحیت دولت است و برخی از آن ها مثل کالیفرنیا فروش خرده فروشی را مجاز می دانند. به احتمال زیاد شیر خام از مزارعی می آید که کشاورزانشان اطمینان می دهند که شیر آلوده ای تولید نمی کنند.

احتمالاً به آن ها اجازه فروش شیر غیرپاستوریزه را می دهند و در کالیفرنیا احتمالاً بازاری برای اینها وجود دارد.

مشاوره و راه اندازی الاغ ،روغن الاغ روجا درمان دیسک کمر رفع گردن درد یا آرتروزمفید است09198000513

آموزش پرورش الاغ و قاطر و خر

حفظ چربی و رطوبت طبیعی پوستدرباره شیر الاغدرمان دردهای عضلانی با روغن خرروغن الاغ روجا درمان دیسک کمر رفع گردن درد یا آرتروزشیر الاغکاربرد و موارد مصرف پماد الاغ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!