کار آفرینی، کسب درآمد از عقرب، توت فرنگی

مشاوره و راه اندازی توت فرنگی ،املاح معدنی موجود در توت فرنگی خاصیت مسهلی به آن بخشیده است09198000513

در ابتدا باید گفت توت فرنگی یک راه پردآرمد در کشور ایران می باشد که شرکت سرزمین سبز بند پایان در این زمینه تخصص و مهارت کامل در زمینه مشاوره وراه اندازی را دارد.

-چگونه توت فرنگی سالم را تشخیص دهیم؟

توت فرنگی

– توت فرنگی به علت دارابودن مقادیر کافی کلسیم و فسفر، در رشد و نمو کودکان و نوجوانان، استحکام دندان‌ها و ترمیم شکستگی استخوان‌ها بسیار مؤثر است.

– توت فرنگی حاوی موادی، چون فسفر، کلسیم، منیزم، پتاسیم و مقداری آهن و هیدرات ۲ کربن بوده و در بدن تولید انرژی کرده و خستگی را برطرف می‌کند.

توت فرنگی به دلیل داشتن ویتامین C.، در درمان بیماری لثه مؤثر بوده و به هضم غذا کمک زیادی می‌کند.

املاح معدنی موجود در توت فرنگی خاصیت مسهلی به آن بخشیده است، زیرا این املاح عضلات روده را به انبساط و انقباض وادار می‌کند و به همین جهت توت فرنگی برای درمان یبوست مؤثر است.

– اگر توت فرنگی را له کنید و در آب بریزید، نوشابه‌ای به دست می‌آید که برای درمان تب‌هایی که با بیماری‌های التهابی همراه می‌باشد، بسیار مفید است.

– دانشجویان و افرادی که تمرینات فکری می‌کنند، بهتر است حتما توت فرنگی میل کنند چرا که خوردن این میوه باعث تامین فسفر مورد نیاز مغزشان میشود.

کار آفرینی، کسب درآمد از عقرب، توت فرنگی

– همچنین، توت فرنگی به علت داشتن ویتامین B. در کاهش و رفع ترس، عصبانیت، خمودی، اضطراب، هیجان و سستی مؤثرست.

– توت فرنگی نقش مهمی در خونسازی بدن دارد و از خاصیت ضدعفونی کننده‌ای برخوردارست. علاوه بر این‌ها خوردن توت فرنگی باعث پاک شدن خون از مواد مضر و زاید مثل اوره، اسیداوریک و چربی می‌شود و نیز درمان کننده نقرس است.

ویتامین A. موجود در توت فرنگی باعث رشد ناخن‌ها و تقویت چشم می‌شود.

– شیره‌ی توت فرنگی ضد عفونی کننده میکروب ابرت که تولید تب حصبه را می‌نماید می‌باشد. وقتی که توت فرنگی را قطعه قطعه کردید، شیره آن بیرون آمد میکروب حصیه را می‌کشد. اگرتوت فرنگی را بصورت محلول برای شستن صورت مصرف کنند، چین و چروک پوست را صاف کرده، برق و جلای خاصی به چهره می‌بخشد.

جوشانده برگ‌های توت فرنگی با شیرین بیان آسم را تخفیف و تسکین می‌دهد و ریشه آن به مقدار بیست گرم در یک لیتر آب برای اسهال کودکان مفید است.

– خوردن این میوه ترشی خون را از بین میبرد و محیط بدن را قلیایی می‌کند.

– توت فرنگی مقوی قلب بوده، التهاب صفرا را خاموش می‌کند و بهترین صفرابر است. برای مرض قند، خارش بدن وتنگی نفس و سرفه‌های خشک مفید بوده و بواسیر را درمان میکند و شباهت زیادی به تمشک دارد.

توت فرنگی سرشار از ویتامین‌های ب، ث، قند، سلولز، مواد چربی و البومی ن. وید ودارای اهن، اهک، فسفر، منیزیم، پتاسیم، سدیم، سیلیس، ید وبرم می‌باشد.

ظریف‌ترین میوه هاست. مقوی، خنک، ادرار آور و تصفیه کننده خون می‌باشد. پیش از غذا بخورید اشتها اور است. مواد قندی ان از نوع لولوز استکه برای اشخاصی که بیماری قند دارند بسار خوب است. یک قاشق سوپ خوری توت فرنگی جنگلی را اگر در مقداری خامه تازه مخلوط کنید، برای اشخاصی که مرض قند دارند دسری عالی خواهد بود.

– توت فرنگی دارای موادی است که املاح معدنی را زیادکرده بدن را تقویت می‌کند. مصرف ان برای اشخاصی که ضعیفند یا مسلول مفید است. این بیماران اگر به مقدار کافی هر روز توت فرنگی مصرف کنند، علاوه بر جذب املاح معدنی مقدار لازم ویتامین ث. را نیز مصرف خواهند کرد و این ویتامین در توت فرنگی به مقدار کافی وجود دارد. اگر سیلیس در بدن کم باشد، شخص مبتلا به سرطان وتصلب شرایین میگردد. به همین جهت برای جلوگیری از این دو مرض باید در فصل توت فرنگی به مقدار کافی آن را خورد تا رفع کمبود این ماده حیاتی را از بدن کردهشخص مبتلا به امراض مهلک نشود.

کار آفرینی، کسب درآمد از عقرب، توت فرنگی

– خاصیت شگفت انگیز توت فرنگی را بشناسید

– املاح معدنی توت فرنگی، خاصیت مسهلی به ان بخشیده، زیرا این املاح عضلات و روده‌ها را به انبساط و انقباض وادار می‌کند و به همین جهت هم ان را برای کسانی که به یبوست مبتلا هستند تجویز می‌کنند. توت فرنگی به مقدار زیادی اسید سالسیلیک در خود در خود نهفته دارد که بر روی کبد کیسه مثانه و کلیه‌ها ومفاصل عمل قابل توجهی دارد. به همین علت است که ان را برای بیمارانی که مبتلا به رماتیسم، نقرس، سنگ کلیه، مسمومیت، درد کبد و یا کسانی که صفراوی ودموی می‌باشند تجویز می‌نمایند.

– برای رفع کرم روده صبح ناشتا باید نیم کیلو توت فرنگی خورد وتا ظهر هیچ چیز دیگر نخورد.

– توت فرنگی این خاصیت را دارد که می‌تواند رسوب دندان‌ها را پاک کند.

– این میوه مغذی و پرفایده چربی خوب خون را افزایش داده، فشارخون را پایین می‌آورد و به شما برای محافظت در برابر سرطان کمک می‌نماید.

مشاوره و راه اندازی توت فرنگی ،املاح معدنی موجود در توت فرنگی خاصیت مسهلی به آن بخشیده است09198000513

آموزش پرورش توت فرنگی ,طرح توجیهی

املاح معدنی موجود در توت فرنگیتوت فرنگیتوت فرنگی به دلیل داشتن ویتامینتوت فرنگی سرشار از ویتامین‌های بجوشانده برگ‌های توت فرنگی با شیرین بیان آسم را تخفیف و تسکین می‌دهدویتامین A. موجود در توت فرنگی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!