کار آفرینی، کسب درآمد از عقرب، سوسک

مشاوره و راه اندازی سوسک  ،فضای پرورش فارم سوسک سوسری به چه صورت است09198000513

در ابتدا باید گفت سوسک  یک راه پردآرمد در کشور ایران می باشد که شرکت سرزمین سبز بند پایان در این زمینه تخصص و مهارت کامل در زمینه مشاوره وراه اندازی را دارد.

-پرورش سوسک سوسری

مصرف انواع حشرات به عنوان منبع غذایی

بعد از چین و برخی کشورهای آفریقایی که به دلیل کمبود غذا مجبور به مصرف انواع حشرات به عنوان منبع غذایی شده‌اند.

تاکنون آمریکایی ‌ها و اروپایی‌ها نیز به دنبال استفاده از قابلیت حشرات برآمده‌اند.

اکنون در آمریکا برخی شرکت‌ها ایجاد شده‌اند که با هدف توسعه مزارع، اقدام به پرورش حشرات کرده‌اند تا به عنوان یک منبع تغذیه مناسب مورد استفاده انسان و دام قرار گیرد.

– خرید و فروش سوسک و ملخ و جیرجیرک

یکی دیگر از کشورهایی که در سطح گسترده‌ای اقدام به پرورش حشرات کرده، ترکیه است. ترکیه نیز حشرات مغذی مانند ملخ را پرورش داده و آن را به کشورهای مشتری این حشره، مانند آلمان، اتریش، هلند، سوئیس و فرانسه صادر می‌کند.

-فضای پرورش فارم سوسک سوسری

برای این منظور باید محل پرورش مسقف باشد چون ایران دارای آب و هوای متغییر و چهار فصل می باشد و در فضای باز امکان پرورش وجود ندارد.

محل پرورش سوسک سوسری

محل پرورش و تولید سوسک باید از آدمها و شهر دور باشد هرچند بایستی در فضای کاملا بهداشتی تولید شوند ولی بواسطه غذادهی و نوع غذاها و تغذیه و فضولات بوهایی بوجود می آید.که برای هیچ کسی خوشایند نیست و همیشه باید از ماسک نیز استفاده شود و تهویه مناسبی در فارم سوسک وجود داشته باشد.

کار آفرینی، کسب درآمد از عقرب، سوسک

-آیا شیر سوسک واقعا مفید است؟

این شیر واقعا مغذی است و از پروتئین، قند بدون لاکتوز، لیپید (چربی) تشکیل شده و غذای کاملی برای جنین است. این پروتئین‌ها از ۲۰ آمینواسید تشکیل شده‌اند در حالی که لیپید‌ها حاوی چربی‌های ضروری هستند. از لحاظ تغذیه‌ای هم سه برابر شیر گاو و بوفالو انرژی فراهم می‌کنند.

سوسک آمریکایی (American Cockroaches)

شکل ظاهر: این سوسک ها به رنگ قهوه ای مایل به قرمز با نشانه های روشن در پشت سر می باشند.

اندازه:طول آن ها 1 ½- inches بوده که بزرگترین گونه از سوسک های جهان به شمار می آید.

رفتار:

این سوسک ها بیشتر خارج از منزل بوده و از طریق خزیدن و پرواز به داخل ساختمان نفوذ می کنند. لوله های آب و فاضلاب ، درخت و درختچه های کنار ساختمان یا شاخه های آویزان مشرف به پشت بام راه ورود حشرات به داخل خانه را تسهیل می کند. چرخه زندگی آن ها متوسط 600 روز است و هر ماده 150 فرزند را در طول عمر خود تولید می کند. جنس نر و ماده هر دو پرواز می کنند و همه چیز خواراند (omnivorous )   این سوسری ها مواد شیرین را ترجیح می دهند البته موادی مانند کاغذ ، کفش، نان، میوه و لاشه سایر حشرات مرده منبع تغذیه ای برای آن ها به شمار می آید.

کار آفرینی، کسب درآمد از عقرب، سوسک

زیستگاه:

این حشرات اغلب در داخل و خارج از خانه عمدتاً در قسمت زیرزمین ، فاضلاب ها ، تونل بخار و سیستم های زهکشی یافت می شود علی الخصوص در مناطق مرطوب و سایه دار در حیاط ، درختان توخالی و مالچ و … و گاهی اوقات در زیر سقف ها نیز دیده می شوند.

شکل ظاهر:

این سوسک ها به رنگ قهوه ای براق تا سیاه رنگ (دو رنگه) به شمار می آیند زیرا سر و بدن و قفسه سینه سیاه رنگ بوده در حالی که بال ها قهوه ای روشن می باشد.

اندازه:

طول آن ها ¾-inch می باشد.

رفتار:

سوسک ماده کپسول و تخم ها را در شکم نگه داشته (از بدو تولد تا بلوغ) و برای تکثیر نیاز به جنس نر نمی باشد.

زیستگاه:

در مناطق مرطوب با آب و هوای گرمسیری بیشتر یافت شده که قادر به از بین بردن گیاهان منطقه می باشند. گاهی اوقات بدون آنکه بدانیم با خرید از مراکز خرید- بازار، رستوران ها از طریق گیاهان گلدانی این سوسک ها را به داخل خانه می آوریم.

مشاوره و راه اندازی سوسک  ،فضای پرورش فارم سوسک سوسری به چه صورت است09198000513

پرورش زهر زنبور,سوسک,پرورش ملخ,پرورش انواع حشرات

آیا شیر سوسک واقعا مفید استپرورش سوسک سوسریخرید و فروش سوسک و ملخ و جیرجیرکسوسک مادهفضای پرورش فارم سوسک سوسریمحل پرورش سوسک سوسری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!