کار آفرینی، کسب درآمد از عقرب، عنکبوت

مشاوره و راه اندازی پرورش عنکبوت ،ساکن مناطق گرمسیری و زیرمجموعه ای از آمریکای جنوبی خطرناک ترین عنکبوت است 09198000513

در ابتدا باید گفت عنکبوت یک راه پردآرمد در کشور ایران می باشد که شرکت سرزمین سبز بند پایان در این زمینه تخصص و مهارت کامل در زمینه مشاوره وراه اندازی را دارد.

10 عنکبوت خطرناک ترین، سمی و مرگبار در جهان، بر روی این سیاره:

عنکبوت

ساکن مناطق گرمسیری و زیرمجموعه ای از آمریکای جنوبی خطرناک ترین عنکبوت است که بر اساس کتاب گینس است. اندازه عنکبوت 10 تا 12.5 سانتیمتر است. این سریع، فعال است، کوتوله ها را نمی پوشاند، آن ها دائما در جستجوی شکار می روند. موز را دوست دارد آن را بر روی عنکبوت های دیگر، حشرات، مارمولک ها، پرندگان تغذیه می کند.

هنگامی که خطر به وجود می آید، زانوها را نشان می دهد. برای افراد ضعیف، کودکان، سم مرگبار است. بدون کمک، مرگ ناشی از گزش برخی از افراد می تواند در 20-30 دقیقه رخ دهد. فرد بالغ سالم معمولا واکنش آلرژیک قوی دارد.

زیستگاه بیابانهای آمریکای جنوبی و آفریقا است. می توان بدون آب و غذا برای یک مدت طول کشید – تا یک سال. اندازه، با توجه به طول پاها تا 5 سانتی متر.

هنگامی که شکار می شود، خود را در شن و ماسه بسوی خود می گذارد و به آن نزدیک تر می شود و حملات را از روی پوشش می کشد. سم یک توکسین همولیتیک-necrotic است که خون را تخلیه می کند و باعث تجزیه بافت می شود. قربانی خونریزی داخلی می کند پادزهر ایجاد نمی شود، اما مردم به ندرت می میرند.

Habitat – استرالیا، در شعاع 100 کیلومتری سیدنی. اندازه – تا 5 سانتی متر زندگی و شکار در سم، زیر سنگ، درختان و یا مناطق باز است. سم برای اکثر پستانداران خطرناک نیست، بلکه برای انسانها و اولیات کشنده است.

کار آفرینی، کسب درآمد از عقرب، عنکبوت

عنکبوت با ریسک های خطرناک نشان می دهد. وقتی که گزش، به بدن قربانی میرود و چندین بار در یک ردیف میچرخد. در عین حال پاره شدن آن مشکل است. سم خطرناک است به علت دوزهای زیاد. در ابتدا وضعیت سلامت بدتر می شود: حالت تهوع، استفراغ، عرق کردن. سپس فشار خون کاهش می یابد و گردش خون مختل می شود و در نهایت ارگان های تنفسی شکست می خورند.

یکی از معروف ترین گونه ها. زیستگاه – مکزیک، ایالات متحده آمریکا، جنوب کانادا، نیوزیلند. آنها ترجیح می دهند در بیابان و خیابان زندگی کنند. اندازه زن تا 1 سانتیمتر است. زنان نسبت به مردان بیشتر خطرناک هستند. اگر زن دچار ضعف شده باشد، پادزهر باید ظرف 30 ثانیه وارد شود.

زهر عنکبوتی 15 برابر قوی تر از سم خاردار است. محل از نیش زدن به 3 ماه بهبود می یابد. نیش با درد حاد مشخص می شود که بعد از 1 ساعت در سراسر بدن گسترش می یابد و موجب تشنج می شود. تنفس دشوار است، استفراغ، عرق کردن، سردرد، پارستزی اندام و تب وجود دارد.

به نظر می رسد یک بیوه سیاه. در ابتدا در استرالیا زندگی کرد، در حال حاضر در سراسر جهان گسترش یافته است، به جز قطب. اندازه آن تا 1 سانتیمتر است که از حشرات، مگس ها، سوسک ها، حتی مارمولک ها تغذیه می کند.

سم قادر به کشتن یک فرد نیست، اما پس از نیش، درد، تشنج، حالت تهوع، عرق افزایش یافته و ضعف عمومی احساس می شود.

 Karakurt – “کرم سیاه”

از نوع بیوه سیاه و سفید، در استپ و مناطق بیابانی روسیه زندگی می کند. اندازه نر تا 0.7 سانتیمتر و زنان تا 2 سانتیمتر است. سم از زنان با نقاط قرمز روی شکم بیشتر خطرناک است.

کار آفرینی، کسب درآمد از عقرب، عنکبوت

خود نیش عنکبوت تقریبا قابل توجه نیست، اما پس از چند دقیقه، درد شدید احساس می شود، به تدریج در سراسر بدن گسترش می یابد. تشنج شروع می شود، یک بثورات قرمز ظاهر می شود، قربانی ممکن است احساس تردید و افسردگی داشته باشد. بدون کمک، نیش می تواند 5 روز به مرگ منجر شود.

نام دوم عنکبوت ویولن است. Habitat – شمال مکزیک، جنوب امریکا، کالیفرنیا. ابعاد مردانه – 0.6 سانتی متر، زن – تا 20 سانتی متر. تهاجمی نیست. او در مکان های تاریک خشک زندگی می کند.

نیش تقریبا حساس نیست. پس از نیش، اثر سم پس از گسترش در سراسر بدن، در یک روز احساس می شود. درجه حرارت، تهوع، بثورات، درد در کل بدن، تورم بافت ظاهر می شود. 30٪ موارد نکروز بافتی دارند، گاهی اندام ها نابود می شوند، فقط چند نفر با مرگ همراه هستند.در ابتدا تنها آمریکای جنوبی (شیلی) ساکن، در حال حاضر نیز در شمال امریکا زندگی می کند، در اروپا و استرالیا یافت می شود. او در مکان های رها شده زندگی می کند: سایبان ها، چوبی، اتاق زیر شیروانی. این بر روی حشرات و دیگر عنکبوت ها تغذیه می کند. اندازه از پا – تا 4 سانتی متر.نیش دردناک است، تقریبا مشابه با سوزاندن سیگار. سم یک اثر ناباروری دارد. قربانی احساس درد زیادی می کند. شکستگی کلیه ممکن است پیشرفت کند. درمان طول می کشد برای چند ماه، و 1 در 10 نفر می میرند.

مشاوره و راه اندازی پرورش عنکبوت ،ساکن مناطق گرمسیری و زیرمجموعه ای از آمریکای جنوبی خطرناک ترین عنکبوت است 09198000513

آموزش پرورش و تکثیر عنکبوت,spider farm,

بیوه سیاهزهر عنکبوتی 15 برابر قوی تر از سم خاردار استساکن مناطق گرمسیری و زیرمجموعه ای از آمریکای جنوبی خطرناک ترین عنکبوت استسم عنکبوت یک توکسین همولیتیکعنکبوت با ریسک های خطرناک نشان می دهدنیش عنکبوت تقریبا قابل توجه نیستنیش عنکبوتهاتقریبا حساس نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!