کار آفرینی، کسب درآمد از عقرب، عنکبوت

مشاوره و راه اندازی پرورش عنکبوت ،عنکبوت چگونه نژاد دارد؟ 09198000513

در ابتدا باید گفت عنکبوت یک راه پردآرمد در کشور ایران می باشد که شرکت سرزمین سبز بند پایان در این زمینه تخصص و مهارت کامل در زمینه مشاوره وراه اندازی را دارد.

-عنکبوت چگونه یک وب را میچرخاند؟

عنکبوتها

یک موضوع وب شامل بسیاری از موضوعات نازک است که عنکبوت به همراه یک مایع ویژه که به سرعت در هوا سخت می شود، چسب می کند. با تشکر از این، وب چنین قدرتی را به دست می آورد که حتی عنکبوت ها از طریق آن عبور می کنند و از کالیفرنیا فاصله می گیرند.

وب می تواند خشک، چسبنده، الاستیک باشد – همه به هدف موضوع بستگی دارد.

انواع موضوعات برای وب:

 برای نارون

دامنه موضوع چسبنده است

حرکت کن

طعمه زدن

-موضوع برای اتصال دهنده ها

طراحی وب بستگی به شیوه شکار دارد. عنکبوت ها هنگام استفاده از یک موضوع که نشان دهنده اشعه ماوراء بنفش است که اکثر حشرات را می بینند استفاده می شود. علاوه بر این، عنکبوت با اشعه ماوراء بنفش منعکس کننده موضوعات به گونه ای است که آنها به نظر می رسد گل، که همچنین ماوراء بنفش را منعکس می کند. بنابراین، حشرات به گل های جالب و شیرین پرواز می کنند و به وب می افتند.

کار آفرینی، کسب درآمد از عقرب، عنکبوت

-عنکبوت چگونه نژاد دارد؟

مردان معمولا از زنان با اندازه (مرد کوچکتر)، با پاهای بلند، رنگ آمیزی روشن تر و حضور pedipalps که در مردان فقط در آخرین molt ظاهر می شود متفاوت است.

ول، مردان اسپرم ویژه وب را می پوشند. اگر چه برخی از گونه ها محدود به چند threaded تنگ است. سپس عنکبوت قطره ای از اسپرم را روی وب قرار می دهد و آن را با اسپرم جلویی پر می کند، که اسپرم را به داخل ماده درون ظرف مایع وارد می کند. و در جستجوی یک زن می رود.

عنکبوت زن بویایی را می یابد. پس از پیدا کردن یک زن مناسب، مرد شروع به دقت نزدیک است. اگر زن به سمت مراقبت نپردازد، پس به عنکبوت حمله می کند، حتی می تواند آن را بخورد.

 اگر زن به نظر مثبت نسبت به نر برسد، پس از آن مرد شروع به جذب زن می کند: “رقص های عروسی” را اجرا می کند، “شباهنگ” با پای خود می کشد، شکار می کند. پس از اختراع زن، عنکبوت با احتیاط به آن نزدیک می شود، آن را با راهنمایی پاها، سپس با pedipalps و عقب نشینی می کند. همچنین، “درام” مرد بر روی بستر.

 اگر زن تجاوز را نشان ندهد و خود را بسوزاند، پس مرد با احتیاط رفتار می کند و pedipalps خود را به باز شدن جنس زن می آورد. برای پایان دادن به عمل چند ثانیه سپس مرد ناپدید می شود، به طوری که زن او را نمی خورد. اگر چه این اتفاق می افتد به ندرت اتفاق می افتد. در یک فصل، زن ممکن است چند مرد داشته باشد.

هفته ها بعد از 6 تا 10، زن چرخش یک پیکان را که به او 500 تخم می گذارد. زن به دقت نگه داری پیکون، نگه داشتن آن بین chelicerae. بعد از 5 هفته دیگر، عنکبوت ظاهر می شود.

چه مدت عنکبوت زندگی می کنند؟

بیشتر عنکبوت ها برای یک سال زندگی می کنند. اما بعضی از گونه ها، به عنوان مثال، Grammopole Pulkhra از tarantulas، می تواند زندگی می کنند 35 سال است. و این فقط برای خانمهاست، حتی برای مردان حتی 2-3 سال است که زندگی می کنند.

نکبوت های غیر سمی: لیستی با اسامی

نه در همه عنکبوت سمی وجود ندارد برای محافظت از قربانی، سم ضروری است.

اما سم ترین عنکبوت ها خطرناک نیستند. در بعضی موارد، آنقدر کوچک است که هیچ کس متوجه نمی شود، یا قرمزی و تورم ظاهر می شود. اگرچه در موارد نادر، آلرژی به زهر عنکبوت ممکن است.

امن برای انسان رایج عنکبوت ها:

پرورش دهنده عنکبوت مشترک. اندازه نر تا 7 میلی متر است، زن تا 9 میلیمتر. بلند قد آنها در تاریکی شکار می کنند آنها دوست دارند در شمع جمع شوند به طوری که به نظر میرسد آنها یک پشم است. وب سایت غیر چسبنده را می پوشد. با دادن بوی ناخوشایند، آنها را دشمن می کنند.

بیش از 5 هزار گونه. این یک عنکبوت کوچک با ابعاد 5-6 میلی متر است که عاشق غروب خورشید و کاملا بر روی شیشه است. پرشهای خوب می تواند تا فاصله 20 سانتیمتر پرش کند. وب سایت ها بافت، حمله با پرش، بینایی عالی.

بیش از 1 هزار گونه. اندازه تا 25 میلی متر – زنان، تا 10 میلی متر – مرد. در شکمش چندین لکه سفید تشکیل می شود. آنها با کمک یک شبکه ماهیگیری دور، که می توانند به قطر 1.5 متر برسند، شکار می کنند.

کار آفرینی، کسب درآمد از عقرب، عنکبوت

اندازه تا 10 میلی متر او از کمین شکار می کند، فورا قربانی را قربانی می کند و با سم آن را فلج می کند. شبکه ها چرخش نمی کنند استتار – در صورت لزوم، رنگ از زرد اشباع شده به سفید تغییر می کند. کسانی که در پوست از درختان شکار می کنند، دارای رنگ قهوه ای هستند، در حالیکه در برگ های مختلف آنها متنوع هستند.

عنکبوت عنکبوت یا قورباغه، معروف ترین و رایج ترین. وب در یک مکان ممتاز بافت: در سقف، در گوشه، پشت گنجه. این مرد تا اندازه 10 میلی متر است، زن کمی بزرگتر است – تا 12 میلیمتر. رنگ زرد و خاکستری با لکه های قهوه ای.

اندازه زن تا 10 میلی متر است، مرد کمی کوچکتر است. رنگ زرد کم رنگ است، آن را سبز می شود. در قسمت پایین شکم که به شکل دانه های بلند است، دو راه نور وجود دارد. شبکه های دایره ای با “سوراخ های بزرگ” ساخته شده برای پشه های پا بلند ساخته شده اند. آنها یک وب را در نزدیکی آب ساختند، آنها می توانند در آب بمانند.

عنکبوت پرنده (tarantula). بزرگ، تا 20 سانتی متر با فاصله پاها. دارای یک رنگ متنوع است. بافت یک وب برخی از گونه ها به طور کامل برای انسان ها بی ضرر هستند، تورم، قرمزی، خارش، تب و گرفتگی عضلانی ممکن است از گزش های دیگر دیده شود. موارد مرگ و میر توضیح داده نشده است. آنها اغلب در خانه نگهداری میشوند، زنهای برخی از گونهها تا 35 سالگی زندگی میکنند. بسیار بی تکلف در مراقبت. Ptitseyadov حتی می تواند آموزش دیده است.

مشاوره و راه اندازی پرورش عنکبوت ،عنکبوت چگونه نژاد دارد؟ 09198000513

آموزش پرورش و تکثیر عنکبوت,spider farm,

اما سم ترین عنکبوت ها خطرناک نیستنداین یک عنکبوت کوچک با ابعاد 5-6 میلی متر استبیشتر عنکبوت ها برای یک سال زندگی می کنندتا 20 سانتی متر با فاصله پاها. دارای یک رنگ متنوع استچه مدت عنکبوت زندگی می کنند؟عنکبوت پرنده (tarantula). بزرگعنکبوت چگونه نژاد دارد؟عنکبوت چگونه یک وب را میچرخاند؟عنکبوت زن بویایی را می یابدعنکبوتها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!