کار آفرینی، کسب درآمد از عقرب، عنکبوت

مشاوره و راه اندازی پرورش عنکبوت ،یکی از بزرگترین عنکبوت ها، نام دوم، ببر پرنده گولات است 09198000513

در ابتدا باید گفت عنکبوت یک راه پردآرمد در کشور ایران می باشد که شرکت سرزمین سبز بند پایان در این زمینه تخصص و مهارت کامل در زمینه مشاوره وراه اندازی را دارد.

-عنکبوت گرگ

یکی از بزرگترین عنکبوت ها، نام دوم، ببر پرنده گولات است

محل زندگی – کل دنیا، به جز قطب جنوب، اما ترجیح می دهد کشورهای گرم. آنها در بوته ها، مراتع چمن، در جنگل های نزدیک منابع آب، در برگ های افتاده، زیر سنگ زندگی می کنند. اندازه – تا 30 میلیمتر. خوردن cicadas، bedbugs.نیش گونه های گرمسیری می تواند درد طولانی مدت، سرگیجه، تورم، خارش شدید، حالت تهوع، پالس سریع را ایجاد کند. سم آنها کشنده نیست.

یکی از بزرگترین عنکبوت ها، نام دوم، ببر پرنده گولات است. اندازه بدن – تا 9 سانتیمتر، طول پا – تا 25 سانتیمتر. خوراک بره ها، موش ها، پرندگان کوچک و مارها. فقط در موارد خطر نیش می زند.

سم اثر روانی دارد. اما برای یک فرد که تنها تورم و خارش دارد. به طور معمول، با نیش حیوانات و انسانهای بزرگ تزریق نمی شود. در معرض خطر، تارنتولا ریزش موهای شدید را از پشت ایجاد می کند و باعث تخریب غشاهای مخاطی می شود.

اگرچه عنکبوت خطرناک   بسیاری از آنها، به ندرت حمله می کنند به عنوان مثال، حمله به حفاظت پیوسته است، و در زندگی عادی، عنکبوت ها را ترجیح می دهند که در مکان های منزوی زندگی کنند. مرگ و میر کم است، اما در برخورد با این حیوانات همیشه احتیاط لازم است.

عنکبوت خوردن پرنده متعلق به خانواده عنکبوت ها و زیرخانواده میگالومورفیک است. نمایندگان نوع پرندگان عنکبوتی و کلاس عنکبوتی بزرگ و گسترده هستند.

کار آفرینی، کسب درآمد از عقرب، عنکبوت

-شرح تارنوتا عنکبوت

عنکبوت خوردن پرنده نیز به نام عنکبوت خوردن پرنده (Teracosides) شناخته شده است.. این پرتقال ظاهر بسیار عجیب و غریب دارد، دارای اندام های بلند و ضخیم و رنگ آبدار جاذب است که به علت خستگی تازه افزایش می یابد.

سطح بدن، از جمله پاها تارانتولا، با یک خوشه ای از ویلای متراکم پوشیده شده است، که به عنکبوت بسیار ظریف و پهن شده و رنگ آن بسیار متفاوت است، بسته به ویژگی های زیر گونه.

ظاهر

تعدادی از گونه های تارانتول کمی کمتر از یک هزار است و ظاهر ممکن است به طرز چشمگیری با توجه به ویژگی های خاص متفاوت باشد. مشخصه ظاهر   شایع ترین تارنوتول ها عبارتند از:

Ascnthoscuria generista   – یک منظره جالب و نسبتا بزرگ با خلق و خو بسیار آرام و کاملا غیر تهاجمی. اندازه بدن یک فرد بالغ 8 تا 10 سانتی متر است که فاصله آن بین 18 تا 20 سانتیمتر است و دارای سرعت رشد بالا است.

Astaxesria Muscousta   – عنکبوت داخلی متوسطه، بسیار فعال، معتدل و با ارزش بسیار بالا. اندازه بدن یک فرد بالغ 4.5-5.5 سانتیمتر است و فاصله آن بین 12 تا 13 سانتی متر است و دارای سرعت رشد بالا است.

 بسیار زیبا، با تحرک کافی و تارانتولای زمینی غیر تهاجمی. نگاه کاملا غیر تهاجمی اندازه بدن یک فرد بالغ در عرض 6-7 سانتی متر با فاصله بین ساق پا بین 14-16 سانتی متر است که با میانگین رشد متوسط ​​مشخص می شود.

 Sarabña (Ex.AviSulia) versiSolor- یکی از زیباترین، درخشان ترین و جذاب ترین گونه های درخت است. اندازه بدن یک فرد بالغ 5.5-6.5 سانتی متر با نوسان پاها در محدوده 16-18 سانتی متر می رسد. در میانگین رشد متوسط ​​متفاوت است.

Seragygy darlingi   – اشاره به یک تارنوتا بسیار تهاجمی، اما آهسته آبی، بافتن یک پرنده جسورانه و پربار و داشتن شاخ در منطقه cephalothorax. اندازه بدن یک فرد بالغ 5-6 سانتی متر طول را با فاصله 14 سانتی متر از بین نمی برد. این سرعت رشد بالا دارد؛

Chilobrashys dyssolus “Blkk”   – یک پرنده بزرگ پرنده آسیایی با یک رنگ واقعا سیاه در هر مرحله از سن. زن بالغ دارای رنگ سیاه زرد روشن است. اندازه بدن یک فرد بالغ 6.5-7.5 سانتی متر با فاصله بین 16-18 سانتی متر است که با سرعت رشد متوسط ​​مشخص می شود.

 Chilobrashys dyssolus “آبی”   – یک پرنده بزرگ پرندگان آسیایی با رنگ آبی بنفش روشن، بسیار پرخاشگر و سریع است. اندازه بدن یک فرد بالغ 5.5-6.5 سانتیمتر است و فاصله آن بین 16-18 سانتیمتر است و دارای سرعت رشد متوسط ​​است.

Chilobarahys sp “Kaeng Krashan”   – یک تارنوتول خاکستری ناهنجار آسیایی / خاکستری با رنگ تیره اندام و بدن، تا زغال چوب سیاه. اندازه بدن یک بانوی بالغ 6.5-7 سانتی متر است که فاصله آن بین 16-18 سانتی متر است و دارای سرعت رشد متوسط ​​است.

کار آفرینی، کسب درآمد از عقرب، عنکبوت

 Chromatorlma syanépéssens   – یکی از زیباترین و آرام ترین گونه ها، بافندگی وب کم برف سفید است که در مقابل پس زمینه آن به نظر می رسد به ویژه اصلی است. اندازه بدن یک فرد بالغ 6.5-7 سانتی متر است با فاصله بین 15-16 سانتیمتر است که دارای سرعت رشد متوسط ​​است.

Cyriorus lividum   – فوق العاده سریع و نسبتا تهاجمی، با نماینده غنی آبی رنگ آبی رنگ. اندازه بدن یک فرد بزرگسال تا 5. 5 تا 6.5 سانتیمتر است و دامنه آن تا 15 سانتیمتر است و با سرعت متوسط ​​رشد می کند.

داووس تازیاتاست   – گونه های زمینی / درختان تارانتولا، با شکوه در رفتار و رنگ آن. اندازه بدن یک فرد بالغ 4.5-5.5 سانتی متر است و فاصله آن بین 12-14 سانتی متر است و دارای سرعت رشد بالا است.

Euralestrus samrestraStus   – یکی از نمایندگان منحصر به فرد از طنطره های زمینی با رنگ های بسیار اصلی و یک خط مویی مشخص. اندازه بدن یک فرد بالغ 7 تا 7 سانتی متر است و فاصله آن بین 16 تا 17 سانتی متر است و دارای سرعت رشد کم است

محبوب ترین است Ереборус саногуаthus، که یک نماینده بسیار روشن و رنگارنگ از tarantulas است. بدن این عنکبوت در رنگ قرمز اصلی قرمز رنگ با عناصر روشن سایه رنگ سبز رنگ است. بخش های اندام دارای نوارهای عرضی زرد هستند و چلیسرا با یک رنگ بنفش رنگارنگ و مشخص و مشخص مشخص می شود.

مشاوره و راه اندازی پرورش عنکبوت ،یکی از بزرگترین عنکبوت ها، نام دوم، ببر پرنده گولات است 09198000513

آموزش پرورش و تکثیر عنکبوت,spider farm,

Sarabña (Ex.AviSulia) versiSolor- یکی از زیباترینببر پرنده گولات استبسیار فعالتعدادی از گونه های تارانتول کمی کمتر از یک هزار استدرخشان ترین و جذاب ترین گونه های درخت استعنکبوت داخلی متوسطهمعتدل و با ارزش بسیار بالا. اندازه بدن یک فرد بالغ 4.5-5.5 سانتیمتر استنام دومیکی از بزرگترین عنکبوت ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!