کار آفرینی، کسب درآمد از گانودرما،گانودرما،قارچ گانودرما،خواص قارچ گانودرما،پرورش قارچ گانودرما،فواید قارچ گانودرما،طرح توجیهی قارچ گانودرما،فروش طرح توجیهی قارچ گانودرما

مشاوره و راه اندازی گانودرما ،باخواص گانودرماو اعجاز قارچ و دمنوش گانودرماآشنا شوید 09198000513

در ابتدا باید گفت گانودرما یک راه پردآرمد در کشور ایران می باشد که شرکت سرزمین سبز بند پایان در این زمینه تخصص و مهارت کامل در زمینه مشاوره وراه اندازی را دارد.

-اعجاز قارچ و دمنوش گانودرما

قارچ گانودرما و خواص دمنوش گانودرما چیست؟

نام کلیِ قارچ گانودرما «گانودِرما اَپلی نئیتِم»Ganoderma applanatum است. در فارسی به آن «جان افزا» و قارچ «لینگچی» نیز گفته می‌شود. یکی از نام‌های آن در کشورهای شرق آسیا «ریشی» (Reishi) است.

این قارچ در اکثر کشورهای اروپای مرکزی و شمالی یافت می‌شود و در بریتانیا و ایرلند بیشتر از جاهای دیگر وجود دارد.

هم‌چنین در چین، کره و ژاپن صدها سال است که در طب سنتی آن منطقه مورد استفاده قرار می‌گیرد. چینی‌ها آن را نماد شانس و سلامتی می‌دانند.

بیشترین حالتی که می‌توان آن را یافت در بدنه‌ی درختان سقوط کرده یا بریده شده، خصوصاً در پای درختان راش و بلوط است. در بین شاخه‌های بزرگ در گروه‌های چندگانه نیز دیده می‌شود و شکل پرانتز دارد.رنگ‌های قارچ مذکور قهوه‌ای، سفید، زرد، بنفش تیره و قرمز هستند. این قارچ انواع بسیار مختلفی دارد. برخی از انواع آن دارای ساقه‌ای ساده و نازک و برخی انواع دیگرش فاقد ساقه‌اند.

کار آفرینی، کسب درآمد از عقرب، گانودرما

این قارچ در قسمت بالایی خود، هر سال یک طبقه بر پیکره‌اش اضافه می‌کند که جمع این طبقات سن آن را نشان می‌دهد. قارچ مذکور عمر چند ساله دارد و قارچی مقاوم است.

قسمت زیرین قارچ گانودرما سفید یا کرم رنگ است و قسمت روییِ آن در برخی انواع آن دارای رنگ و رگه‌های قهوه‌ای رنگ است. نوع این رگه‌ها و ترکیب آن‌ها، به قارچ گانودرما حالت نقش و نگارهای هنری می‌بخشد.

اگر لایه‌های آن را ببرید یا خراش دهید با منافذی که در حقیقت، هر یک لوله‌های ظریفی در داخل بدن این قارچ محسوب می‌شوند؛ مواجه خواهید شد. این لوله‌ها تا 12 میلی‌متر عمق دارند.

عرض این قارچ بین 15 الی 50 سانتی‌متر و ضخامت آن بین 5 الی 10 سانتی‌متر است.

جالب است بدانید که هنگامی که این قارچ، هاگ‌ها یا همان تخم‌های قارچ را می‌پراکند اطراف خود را به رنگ قهوه‌ای در می‌آورد.

-سم زدایی بدن با چای گانودرما

مصرف این چای با افزایش ادرار باعث دفع سموم بدن میشه و از جذب مواد زائد در بدن جلوگیری میکنه و همچنین باعث پاکسازی  خون و کبد میشه.

-کاهش آلرژی و حساسیت با چای گانودرما

مصرف این چای هم به بالا بردن سیستم ایمنی بدن کمک میکنه و به علت خواصی که داره باعث کاهش آلرژی و حساسیت میشه. چای بابونه و فواید آن برای سلامتی و زیبایی پوست و مو

کار آفرینی، کسب درآمد از عقرب، گانودرما

-اثرات جانبی ناشی از مصرف چای گانودرما

مصرف این چای علاوه بر تمام خواصی که داره ممکنه در اثر مصرف زیاد باعث بروز برخی عوارض در فرد بشه. این عوارض عبارتند از: خشکی دهان، گلو،سینوس‌ها و همچنین التهاب معده و وجود خون در مدفوع شخص مصرف کننده.

هر ماده غذایی اگر بیش از حد مصرف بشه باعث ضرر میشه. بنابراین میزان مجاز مصرف این چای در طول روز 3 لیوان است.

فواید چای سیاه برای سلامت بدن

تقویت سیستم ایمنی بدن با چای گانودرما

این چای باعث بهبود کارایی سیستم ایمنی بدن میشه و همچنین به علت خواص آنتی باکتریالی که داره احتمال عفونت در بدن رو خیلی کم میکنه و از عفونت دستگاه گوارش و روده ها جلوگیری میکنه.

-کاهش و کنترل فشار خون با چای گانودرما

چای گانودرما به علت خواصی که داره از فشار خون جلوگیری میکنه و مانع از تصلب شرایین و همچنین سکته میشه.

-پیشگیری از سرطان با چای گانودرما

این چای به علت خواص آنتی اکسیدان بالایی که داره از رشد تومورهای سرطانی در بدن فرد جلوگیری میکنه.

مشاوره و راه اندازی گانودرما ،باخواص گانودرماو اعجاز قارچ و دمنوش گانودرماآشنا شوید 09198000513

آموزش پرورش قارچ شیتاکه,شیتاکیآموزش پرورش قارچ گانودرما لوسیدوم,Ganoderma lucidum

اثرات جانبی ناشی از مصرف چای گانودرمااعجاز قارچ و دمنوش گانودرماپیشگیری از سرطان با چای گانودرمازیرین قارچ گانودرما سفید یا کرم رنگ استقارچ گانودرما و خواص دمنوش گانودرما چیست؟کاهش و کنترل فشار خون با چای گانودرما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!